url

همه چیز درمورد کارت ویزیت از طراحی تا چاپ | دانابلاگ

کاربردکارت ویزیت  اصلی‌ترین سوالی که معمولا حین تصمیم برای سفارش کارت ویزیت از خود نمی‌پرسیم این است که کاربرد کارت ویزیت چیست؟ امروزه اصلی‌ترین کاربرد کارت ویزیت اطلاع‌رسانی آرشیوی (و نه تبلیغاتی) است. یعنی قرار نیست کارت ویزیت برای شما مانند یک آگهی تلویزیونی، یک محصول (اعم از تجاری یا فرهنگی) یا خدمات را معرفی بیشتر ..

biznes-marketing-perspektiva

برای بازاریابی چه بودجه ای نیاز است ؟

چطور برای بودجه بازاریابی تصمیم بگیریم؟ هزینه است یا سرمایه‌گذاری؟ زمان اجبار برای کاهش هزینه چه اتفاقی برای آن می‌افتد؟ در این مطلب به بودجه بازاریابی پرداخته و می‌پرسیم “یک مشتری چقدر ارزش دارد؟” اجازه دهید قدری در مورد پول صحبت کنیم، بازاریابی چه هزینه برای شما دارد و در عوض از آن چه چیزی بیشتر ..

stive_jobs_2

راز موفقیت استیو جابز بنیانگذار برند اپل

امروز دیگر نام اپل در کنار استیو جابز و محصولات شگفت‌انگیزی با نشانه «i» از قبیل: iPhone، iPod iPad، iTunes، iMac، iBook، iAD، iOS و… شناخته می‌شود و بسیارند کسانی که با جزئیات یا چگونگی و نحوه زندگی وی آشنایی داشته و مسائل مربوط به آن را دنبال می‌کنند اما به نظر می‌رسد صرف‌نظر از بیشتر ..

افزایش فروش

چگونه می توان فروش خود را افزایش داد ؟

در حالیکه بسیاری از سازمان ها در تلاش شبانه روزی برای اقناع مشتریان جدید هستند، متحمل ریسک از دست دادن فرصت رشد خود از طریق افزایش ارزش مشتریان فعلی خود و فروش بیشتر به آنها می شوند. نکته مثبت در رابطه با تشویق مشتریان قبلی به استفاده بیشتر از محصولات و خدمات شما این است بیشتر ..

لوگو یا آرم چیست ؟

لو گو یا علامت تجاری چیست ؟

  لوگو یا علامت تجاری گاهی نماد خوانده می شود که در اصل خود از نماد تصویری و یا از حروف ایجاد می شودلوگو بازتابی از اندیشه انسان است .و دارای هویت بصری است . حقایق و وقایعی که بیان و توصیف کلامی آنها مشکل است با به تصویر در آمدنشان به شکل نماد امکان بیشتر ..

عکس با کفیت

تاثیر یک تصویر با کیفیت بر محتوای شما

مخاطبین شما صرف اینکه محتوای شما یک کتاب، مقاله وبلاگ یا … باشد و بدون توجه به کیفیت نگارش، ویرایش و لحن آن در نگاه اول تنها بر اساس تصویر استفاده شده برای آن اقدام به قضاوت می کنند. بنابراین همواره باید توجه داشته باشید که تصویر استفاده شده برای محتوای شما بخوبی بیان کننده بیشتر ..

7

نکات مهم در طراحی لوگو

قبل از طراحی یک بیزنس کارت یا انتخاب رنگ برای سربرگ های کسب و کار جدید خود ، به یک لوگو نیاز دارید. یک لوگو دربرگیرنده ی نام شرکت شما می باشد که با کمی رنگ و طراحی گرافیکی آراسته می شود، لوگو شما مهم ترین عنصر طراحی است چرا که مبنای سایر موضوعات قرار بیشتر ..