021 77 12 71 41

     

77 34 87 43     

ورود به سامانه  چاپخانه آنلاین

طرح های آماده هدایای تبلیغاتی تعرفه خدمات چاپ سفارش چاپ صفحه اصلی

ساعت کار 9 الی 14

16-

الی

20

تمامی حقوق مادی و معنوی مطلق به چاپ دانا می باشد

مقالات تماس با ما صفحه اصلی

بمب تبلیغاتی خود را آماده شلیک کنید


در بازار فعلی کشور که انحصار و رقابت جای برای کسب و کارهای تازه نگذاشته است چگونه می توان از یک کسب کار کوچک به موفقیت های بزرگ  رسید؟ چگونه می توان فروش محصولات خود را افزایش داد؟ چگونه می توان درآمد خود را افزایش داد؟

دو مورد که باید شما توجه خیلی زیادی به آن داشته باشید

تبلیغات

ایده های نوین

که می خواهیم در این پست به آن اشاره کنیم تبلیغات یکی از مهم ترین و استراژی ترین قسمت های رشد یک کسب کار به حساب می آید به این مثال توجه کنید شما یک خدماتی را ارائه می دهید با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت در کشورارائه می دهید ولی کسی از آن اطلاع ندارد پس ما نمی توانیم توقع داشته باشیم که از این خدمات بهترین استفاده و سود را ببریم چون کسی از این خدمات اطلاع ندارد یکی از روش های اطلاع رسانی تبلیغات است پس اگر شما خدمات یا محصول خوبی را ارائه دهید ولی تبلیغات نداشته باشید نمی توانید به هدف خود برسید خوب چگونه می توان یک محصول یا خدمات را به اطلاع افراد دیگر رساند ؟ پیشنهاد ما به شما قبل از شروع یک تبلیغات نوشتن یک برنامه تبلیغاتی است برنامه تبلیغاتی مانند نقش راهی در دست شماست در برنامه تبلیغاتی خود رقبا , کسانی که نیاز به خدمات یا محصول شما را دارند , نوع تبلیغات , نحوه پخش تبلیغات در صورتی که تبلیغات شما کاغذی باشد , زمان شروع , زمان اتمام تبلیغات خود را مشخص کنید بعد از اتمام برنامه شما می توانید بازخورد تبلیغات خود را متوجه شوید و به نکات ضعف آن بپردازید


یکی از روش های تبلیغات کاغذی تراکت است که به دو صورت تمام رنگی و تک رنگ چاپ می شود که شما با توجه به بوجه و کار خود می توانید از آن استفاده کنید نکاتی که در استفاده از این روش باید مورد توجه شما باشد طراحی تراکت است که تمامی موفقیت شما در طراحی مناسب + متن گیرا و قابل فهم است اگر در یکی از این دو موضوع اشتباه کنید وقت و هزینه خود را از دست خواهید داد متن تبلیغات خود را به گونه ای انتخاب کنید که از چند بخش کلی و چند بخش جزئی محصول یا خدمات خود تشکیل شده باشد به طور مثال کلی: ارائه خدمات چاپ و طراحی جزئی : کارت ویزیت , تراکت , بنر سعی کنید یکی از محصولات خود که از قیمت مناسب تری از دید مشتری دارد برای جلب مشتری استفاده کنید به طور مثال : 1000عدد کارت ویزیت فقط 14 تومان سعی کنید در طراحی تراکت از رنگ های ملایم و متناسب به هم استفاده کنید به زیبایی تراکت اهمیت زیادی بدهید زیرا آن  تراکت معرف شما به مشتریانتان می باشد .

توزیع تبلیغات دیگر مسله مهم در این روش است تبلیغات خود را به صورت منظم وبرنامه ریزی شده پخش کنید.تبلیغات شما باید به صورت مداوم در یک دوره از قبل تعین شده انجام شود .

از دیگر تبلیغات کاغذی میتوان به بروشور , کاتالوگ , کارت ویزیت اشاره کرد

مورد دوم بحث ما ایده های نوین است اگر توجه کرده باشید کسانی که از ایده های نوین در کار خود استفاده کردن بهترین جواب را گرفتن همیشه سعی کنید اولین باشید چون اولین است که بیادها خواهد ماند به طور مثال اولین تولید کننده نوشابه در ایران ؟ اگر شما بتوانید ایده نوین را از طریق تبلیغات عملی کنید می توانید آینده کاری خود را تضمین نمائید امیدوارم این پست موثر باشد .


برچسب ها : کارت ویزیت , نکات کلیدی در تبلیغات , تبلیغات موثر , راز تبلیغات , برنامه تبلیغاتی

Share on Facebook Share via e-mail Print